Mobirise

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny to idealny sposób na podkreślenie naturalnego piękna oczu, brwi i ust. Dzięki jego zastosowaniu uwidocznione zostają rysy twarzy - usta zyskują kolor, oczy – piękną oprawę, a brwi –idealny kształt.

Kilka niezbędnych informacji

I am Ink! 
Profesjonalne urządzenie do makijażu permanentnego oraz mikropigmentacji medycznej.

Li Pigments
Profesjonalne barwniki Li Pigments do makijażu permanentnego i mikropigmentacji. Produkty Li Pigments to wysokiej klasy pigmenty charakteryzujące się wyjątkową trwałością koloru oraz nieodbarwianiem się. Dostrzegając potrzebę nie tylko zagwarantowania bezpieczeństwa pigmentom, ale również utrzymania utrzymania ich koloru w czasie. Li Pigments stworzyła za pomocą kilku prostych zmian w formule oraz unikalnego procesu mieszania nową linię pigmentów, która przewyższa w działaniu wszystkie inne tego typu produkty. "Fusion Technology" wprowadzona przez producenta LI Pigments do branży w 1992 roku, zrewolucjonizowała przemysł mikropigmentacji na świecie. W wyniku powyższych działań już w 1998 roku narodziła się nowa linia Aqua™ & Velvet™ oparta na unikalnym procesie polegającym na fuzji składników dla naturalnego i długotrwałego prawdziwego koloru. Pigmenty Aqua™ & Velvet™ są produkowane w Stanach Zjednoczonych Ameryki a ich formuła złożona jest z najwyższej jakości składników, przez co zapewniają beapieczeństwo, trwałość i doskonałe krycie. Pigmenty posiadają certyfikaty MSDS.

Przed makijażem permanentnym brwi: miesiąc przed zabiegiem nie należy brwi poddawać regulacji. 24 godziny przed zabiegiem wykonujemy delikatny peeling złuszczający naskórek, a na nadmiernie przesuszoną skórę nakładamy maskę nawilżającą.
Przed makijażem permanentnym oczu:          W przypadku farbowania rzęs henną, makijaż trwały wykonujemy kilka dni po zabiegu farbowania.
Przed makijażem permanentnym ust: w ramach profilaktyki opryszczki 3 dni przed zabiegiem należy przyjmować 2x na dobę preparat antywirusowy Heviran 800.
Ważne! 24 godziny przed każdym zabiegiem makijażu permanentnego nie należy: przyjmować aspiryny, spożywać alkoholu, opalać się.
Szczegóły zabiegu: 
Aby zabieg został wykonany efektywnie i efektownie, należy odrobinę się do niego przygotować. Zalecenia przed zabiegowe są oczywiście zależne od tego, na jakiej części twarzy ma zostać wykonany makijaż.
Procedura rozpoczyna się od oczyszczenia i dezynfekcji skóry. Następnie wykonuje się rysunek i dopasowuje kolor pigmentu. Obszar zastosowania barwnika, jego kolor i nasycenie zawsze dobierane są indywidualnie do potrzeb konkretnej osoby i z uwzględnieniem jej naturalnej urody, kolorytu cery, barwy oczu i włosów. Następnie w obszar poddawany zabiegowi aplikowane jest znieczulenie miejscowe i następuje precyzyjne podanie barwnika.

Przez 3 dni po zabiegu skóra nie powinna być myta mydłem ani traktowana innymi kosmetykami. Skórę poddaną zabiegowi należy myć samą przegotowaną wodą. Po 3 dniach stosować preparat nawilżający( dostępny w naszym salonie). Przez dwa tygodnie po zabiegu nie można korzystać z basenu, sauny ani solarium, unikać słońca, smarować twarz a szczególnie usta preparatami o wysokich filtrach.
Pod żadnym pozorem nie należy zdrapywać strupków, które tworzą się w wyniku złuszczania się naskórka!
Obowiązkowo, 3-4 tygodnie po zabiegu, należy wykonać dopigmentowanie, które utrwali i zmocni kolor.
Uwaga! Pominięcie tego etapu nie daje gwarancji uzyskania pożądanych efektów pod względem estetyki i trwałości makijażu.
Po zabiegu wykonanym na ustach należy przez 3 dni przyjmować 2x na dobę preparat Heviran 800.

Zakaźne choroby wirusowe typu HIV, WZW,
choroby autoimmunologiczne,
choroby nerek,
hemofilia,
epilepsja,
choroby serca,
ciąża, laktacja
alergie,
infekcja, gorączka, przeziębienie,
cukrzyca,
nieleczone nadciśnienie,
osoby po ukończonej chemioterapii, powinny decyzję o zabiegu skonsultować z lekarzem,
kuracja sterydowa powinna być zakończona przynajmniej sześć miesięcy przed zabiegiem.

Mobirise
Adres

ul. PCK 18A 
22-300 kRASNYSTAW

Dane kontaktowe

Email: monikasulikowska@wp.pl 
Telefon: +48 723 620 045 

Site was started with Mobirise website theme