W Klinice Urody Lawenda zapomnisz o codziennych troskach. Dzięki spokojnej i odprężającej muzyce poczujesz wyciszenie. Doświadczony personel dobierze najlepszy dla Ciebie plan pielęgnacji, tak aby przywrócić młodzieńczy wygląd Twojej skóry.

Klinika Urody Lawenda to miejsce, gdzie znajdziesz usługi o najwyższym standardzie. Nasz personel posiada najwyższe kwalifikacje, zdobyte na UNIWERSYTECIE MEDYCZNYM. Gwarantuje to bezpieczeństwo i skuteczność oferowanych zabiegów.

Usługi dobierane są indywidualnie i z najwyższą starannością dla każdego klienta. Kosmetologia to nasza pasja, nieustanne dokształcanie i poszukiwania. Pracujemy na kosmetykach klinicznie testowanych cenionych światowych marek: THALGO oraz SELVERTUmiejętne wykorzystanie urządzeń pozwala w jeszcze większym stopniu zwiększyć efekty zabiegowe.

W Klinice Urody Lawenda możesz zakupić specjalnie dobrane dla Twoich potrzeb kosmetyki do pielęgnacji w domu. Jeżeli chcesz komuś zrobić niespodziankę, możesz wykupić VOUCHER podarunkowy, a my zajmiemy się resztą. Osoba którą obdarujesz będzie zachwycona.

CZEKAMY NA CIEBIE !

Adres

ul. PCK 18A 
22-300 kRASNYSTAW

Dane kontaktowe

Email: monikasulikowska@wp.pl 
Telefon: +48 723 620 045 

Develop your own site with Mobirise