LASEROWE ZAMYKANIE NACZYNEK

Kompaktowy system Mesolaser Vessel Desktop 1064/532nm został opracowany do szerokiej gamy zabiegów usuwania naczynek na całym ciele a w szczególności na twarzy. Jego laser long-pulse Nd:YAG 1064/532nm jest uważany za najlepszy do zamykania różnorodnych naczynek na twarzy i ciele ze względu na najmniejszy poziom pochłaniania go przez barwnik zawarty w skórze - melaninę. Problem odbarwień przy zastosowaniu tego lasera praktycznie nie istnieje.

Niska absorpcja fali Nd:YAG przez skórę pozwala prowadzić zabiegi przy różnych fototypach skóry i zapewnia komfort i bezpieczeństwo . Dodatkową zaletą jest niewielkie wytwarzanie ciepła na zewnętrznej warstwie skóry, co redukuje potrzebę intensywnego chłodzenia.

Urządzenie posiada certyfikat FDA (Federal Drug Agency w USA), oraz certyfikat medyczny CE zgodny z dyrektywą 93/42/EEC wykonany przez laboratorium notyfikowane w Europie, klasyfikujący urządzenie w klasie medycznej IIb co gwarantuje najwyższy poziom testów bezpieczeństwa aparatu jak również jakości jego konstrukcji i działania.
Adres

ul. PCK 18A 
22-300 kRASNYSTAW

Dane kontaktowe

Email: monikasulikowska@wp.pl 
Telefon: +48 723 620 045 

This site was built with Mobirise